• Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Santral Projeleri

Güneş, gezegenimizin enerji ihtiyacını bir yıl boyunca karşılamak için yalnızca bir saat içinde yeterli enerjiden fazlasını sağlar. Eviniz çatıdaki fayanslarla bu bol miktarda ücretsiz enerji kaynağını yakalayabilir, hemen kullanım veya depolama için güneş ışığını elektriğe dönüştürerek, kısa ve uzun vadede tasarruf etmenize yardımcı olur. Arevo, çevre şartlarına en uygun güneş panelini çatınıza takarak güneş enerjisini elektrik enerjisine dönüştürür.

.

Saha projeleri

Farklı sahalarda standart çözümler yerine, çevre dostu ve maksimum verimliliği amaçlayan, yatırımcılarına kısa ve uzun vadede karlılık sağlamayı amaçlayan projeler hazırlar.

.

  • Özel sistem çözümleri

  • Ar-Ge çalışmaları

Alanında uzman kadromuz ve  fotovoltaik panellerde yılların öncüsü Tamesol firmasıyla yapmış olduğumuz iş birliği ile, solar enerjide mevcut bilgilere yeni malzeme, ürün ve çözümler üretmek amacıyla verimliliği maksimum düzeyde arttırmayı amaçlar. Yenilikçi mühendis kadromuz, üretim, ve kurulum aşamalarının yanı sıra, satış sonrası destek faaliyetlerini sürdürmeye devam edecektir.

Monokristalin Fotovoltaik Modüllerimiz

Monokristalin Fotovoltaik Modüller’de, hücreler tek bir silikon kristal ile aynı koyu mavi renkle oluşturulur. Monokristalin Fotovoltaik Modüller de 30 Wp ‘den 340 Wp’ye bir güç aralığı sunuyoruz. Standart Panellerin yanı sıra, ayrıca HP 285 Wp ve tamamen siyah olmak üzere 245 Wp’den 260 Wp’ye bir güç aralığı da sunabiliyoruz

Polikristalin Fotovoltaik Modüllerimiz

Polikristalin Fotovoltaik Modüller’de hücreler birden çok silikon kristal ile homojen olmayan mavi renkle oluşturulur. Polikristalin Fotovoltaik Modüller’de 30 Wp’den 340 Wp’ye bir güç aralığı sunuyoruz. Standart panellerin yanı sıra, Yüksek Performanslı 270 Wp’de sunabiliyoruz.